Men

Jak začít

Pokud Vás Kendó zaujalo a chtěli byste začít se cvičením, rádi bychom Vám pak doporučili kurz základů Kendó, který v našem klubu probíhá každým rokem během podzimu. Zde se můžete za dohledu zkušeného učitele naučit základním Kendó dovednostem, které pak budete moci zůročit při cvičení s pokročilými.

Po dohodě s učitelem je také možné začít během roku, ale tím se pro Vás stane začátek poněkud obtížnější. Budete zařazeni do skupiny pokročilých a učitel nebude moci trénink přizpůsobit Vaším zkušenostem tak jako v kurzu.

Pro dětské zájemce do 14 let máme také dětský oddíl: Sandómonek

Přijďte se podívat na náš trénink

Můžete se jen dívat, ale pokud byste se rádi rovnou zapojili, jé možné si u nás Kendó zdarma a nezávazně vyzkoušet po dobu dvou týdnů. Časy a místo tréninků najdete na stránce tréninky.

Před návštěvou je lepší se ohlasit na: info@sandomon.cz

Co s sebou

Na první tréninky je vhodné si s sebou přinést nějaké volné sportovní oblečení nebo sportovní kimono, další potřebné vybavení jako shinai nebo bógu Vám na dobu tréninku rádi zapůjčíme. Halová obuv není potřeba, cvičí se naboso. Také počítejte s tím že se během tréninku zapotíte, proto Vám doporučujeme vzít si s sebou ručník a další věci do sprch.

Další užitečné informace můžete najít na stránkách: Jak se stát členem a Časté dotazy.