Technika Cup 2022 – výsledky

Vážení přátelé,

Dovolujeme si Vás pozvat na další pravidelný turnaj Technika Cup, pořádaný oddílem Sandomon. Těšíme se, že se s vámi po delší covidové pauze opět shledáme!

O akce na Facebooku

 Kdy (se mám těšit)?

8.5.2022

 Kde (to bude)?

SPŠS J. Gočára, Družstevní ochoz 3, Praha 4, GPS 50.054448,14.44679

Jak (to bude probíhat)?

  • 7:00 otevření tělocvičny, příprava šiai džó
  • 7:45 příjezd závodníků
  • 8:00 šinaj check a rozcvička
  • 8:30 nástup a porada rozhodčích
  • 8:45 – 11:45 turnaj kjú
  • 11:45 – 12:45 turnaj ladies
  • 12:45 – 13:45 turnaj junioři
  • 13:45 – 18:00 turnaj open
  • 18:30 nástup a vyhlášení výsledků

 

Kam (se hlásit)?

Přihlašování na turnaj – prosíme za celý oddíl. Použijte přihlašovací tabulku.
Deadline zaslání přihlašovací tabulky: 29. 4.
Platbu podle tabulky pošlete na: 2400912497 / 2010
Deadline platby: 2. 5. 2022
VYHRAZUJEME SI PRÁVO NEBRAT ZŘETEL NA POZDNÍ PŘIHLÁŠKY!

 

Poplatky

  • turnaj kjú – ČFK: 150 Kč / Ostatní: 200 Kč
  • turnaj ladies – ČFK: 250 Kč / Ostatní: 330 Kč
  • turnaj junioři – ČFK: 100 Kč / Ostatní: 130 Kč
  • turnaj open – ČFK: 300 Kč / Ostatní: 390 Kč

SLEVA! Pokud celkový poplatek je více než 500Kč, neplatí všechny zvlášť, ale 500 Kč (člen ČFK)!

SLEVA! Pokud celkový poplatek je více než 600Kč, neplatí všechny zvlášť, ale 600 Kč (ne členy ČFK) !

Poplatky uhraďte do 10.3.2019 na účet 2400912497 / 2010

Kdo bude?

turnaj kjú

turnaj ladies

turnaj junioři

turnaj open

Kdo (za to může)?

Ředitel akce: Ondřej Švorc (ondra.svorc@seznam.cz, 720161484)

Výsledky Technika Cup 2019:

Kategorie KYU:

3. Lukáš Havel (Nozomi) a Daniel Horyna (Kusanagi Kai)

2. Jiří Ziegelheim (Sandómon Bílina)

1. Jan Neumann (Sandómon Bílina)

BFS Pavel Bílý (Kacubo)

Kategorie ŽENY:

3. Manuela Hoflehner (Kendo Linz) a Nikol Eichlerová (Nozomi)

2. Jana Ziegelheimová (Sandomon Bílina)

1. Lucie Hřibová (Nozomi)

BFS Lucie Šifnerová (Kacubo)

Kategorie JUNIOŘI:

3. Matyáš Kuzba (Kusanagi Kai) a Marcel Cibulka (Kusanagi Kai)

2. Mikuláš A. Mistecký (Nozomi)

1. Jiří Ziegelheim (Sandómon Bílina)

BFS Ondřej Rydrych (Nozomi)

Kategorie OPEN:

3. Thang Pham (Seishinkan) a Manuela Hoflehner (Kendo Linz)

2. Ondřej Dudáš (Kacubo)

1. Hayato Sakurai (Shinbukan)

BFS Paweł Botor (Kendo Dragons Wrocław)

Gratulujeme!